Мембранні фільтри

11 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

11 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
  1. Мембранні фільтри (11)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Кількість етапів очищення
Мінералізація води
Структуризація води
Знезараження води
Розміщення
Дизайн питного фільтра
Дизайн крана
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Кращі мембранні фільтри для очищення води - купити з доставкою в інтернет-магазині!

Щоб очищення води була максимально якісною, дозволяла позбавити від всіх видів домішок, необхідно використовувати спеціалізоване обладнання, створене з сучасних матеріалів і надійних комплектуючих.

До таких моделям очисного обладнання відноситься мембранний фільтр для води. Суть їх роботи полягає в наявності картриджів попереднього очищення і спеціальної мембрани, яка (в залежності від моделі) видаляє домішки всіх типів, розмір яких коливається від 0,01 до 0,7 мікрон.

Віддалено мембранні фільтри для очищення води нагадують системи зворотного осмосу, адже принцип роботи їх приблизно такий же. Однак є і певні відмінності.

 • По-перше, мембранні фільтри не видаляють мінеральні речовини, тобто, повністю зберігають природний склад води.
 • По-друге, очищена вода відразу надходить до споживача, а не в накопичувальний бак. Що позитивно відбивається на швидкості очищення, а також габаритах моделей - такий фільтр для води більш компактний.
 • По-третє, утримувані мембраною забруднювачі не змиваються в каналізацію (що збільшує витрату води), а утримуються в картриджі. Через це міняти мембрану потрібно частіше!

Купуйте мембранні фільтри з доставкою!

Купити сучасний мембранний фільтр для ефективного очищення води ви зможете в інтернет-магазині Smartfilter! У каталозі представлена ​​продукція відомих українських і світових виробників - це такі відомі бренди, як:

 • Leader Standart;
 • Aqualine;
 • Aquafilter;
 • Аквафор;
 • Raifi;
 • та інші.

Всі фільтри відрізняються - кількістю етапів очищення, картриджами попередньої водопідготовки, розмірами і продуктивністю. Підібрати оптимальну модель вам допоможуть консультанти магазину.

Також менеджери оперативно підготують ваше замовлення до відправки, що гарантує швидку доставку по місту Київ та по всій території України. А ще саме тут найбільш прийнятна ціна на мембранні очисні системи!