Фільтри для пом'якшення води

Позиции с 1 по 24 из 57

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 57

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Фільтри для пом'якшення води (57)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Дизайн побутового фільтра
Призначення
Кількість осіб, що живуть в будинку
Кількість точок забору води
Керуючий клапан
narrow-by-list
Порівняння товарів (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Купити фільтр для пом'якшення води в магазині Smartfilter

Жорстка вода вкрай небезпечна. Вона здатна не тільки негативно відбиватися на самопочутті людини, а й призводить до поломки побутової техніки і сантехнічного обладнання. Адже солі жорсткості утворюють накип, яка і шкодить приладів, техніці, провокуючи передчасний вихід з ладу.

Тому так важливо використовувати спеціальний пом'якшувач води. Суть його роботи полягає в нейтралізації солей жорсткості. В результаті чого вода стає м'якшою, не утворює накип, а також значно краще піниться.

Відзначимо, що сьогодні існують різні фільтри для жорсткої води, що відрізняються особливостями конструкції і використовуваної очисної завантаженням.

Купити сучасне обладнання, яке виконує ефективну очистку води від солей жорсткості ви зможете в інтернет-магазині Smartfilter, де представлена продукція найкращих виробників:

Filter 1;
Ecosoft;
Aquafilter;
Organic;
BWT;
та інші.

На всі моделі надається офіційна гарантія від виробника!

Різноманітність моделей за доступними цінами

Сучасний фільтр для води даного типу передбачає використання в якості очисного наповнювача спеціальної іонообмінної смоли - вона заміщає іони жорсткості (кальцію і магнію) на більш м'які іони натрію. При цьому, не надаючи хімічного впливу на воду.

Якщо ви вибираєте фільтр для пом'якшення води, рекомендуємо звернути увагу на моделі, оснащені керуючим клапаном. Це своєрідний міні-комп'ютер, який контролює всі процеси всередині системи.

У тому числі - регенерацію смоли, тобто, відновлення її очисних властивостей. Для цього смолу періодично необхідно промивати звичайним розчином солі. В результаті такого промивання термін служби наповнювачів може досягати семи років!

Якщо ви хочете купити продуктивний умягчающий фільтр, зв'яжіться з консультантами магазину. Вони допоможуть підібрати ідеальну модель.

Високий рівень обслуговування і доступна ціна - ось що приваблює клієнтів магазину Smartfilter! А ще оперативна доставка фільтрів в будь-який район Києва та будь-який регіон України!