Фільтри механічного очищення води

Позиции с 1 по 24 из 36

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 36

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Фільтри механічного очищення води (36)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Розмір підключення
Дизайн побутового фільтра
Призначення
Кількість осіб, що живуть в будинку
Кількість точок забору води
Керуючий клапан
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Магістральний фільтр для води - надійний захист від зважених часток!

Фільтр грубої очистки - це обладнання, орієнтоване на видалення великих частинок, які ще називають зваженими або механічними забруднювачами. Вони присутні в воді, як з комунального трубопроводу, так і в видобутої з власної свердловини.

До таких видів забруднювачів відносяться:

пісок;
грунт;
мул;
іржа і т.п.

Ефективно боротися з ними здатний спеціальний магістральний фільтр для води, який утримує всі подібні частинки. Залежно від моделі обладнання, здійснюється фільтрація механічних домішок, розмір яких коливається від 100 до 5-ти мікрон.

Подібне видалення великих забруднювачів вкрай важливо. По-перше, ви захищає свій організм. По-друге, допоможете запобігти передчасну поломку фільтра тонкого очищення. Адже в ньому використовується особлива мембрана, пори якої швидко заб'ються зваженими частинками і вона не зможе виконувати покладені на неї функції, проводити тонку очистку води.

Магістральний фільтр для води за доступною ціною

Купити механічний фільтр для води ви можете в інтернет-магазині Smartfilter. У каталозі представлені кращі моделі подібного обладнання від відомих у всьому світі компаній:

Filter 1;
Ecosoft;
Aquafilter;
Honeywell.

Фільтри виготовляються за сучасними технологіями з високоякісних матеріалів. Вони будуть служити вам протягом багатьох років, надійно видаляючи суспензії і захищаючи фільтри тонкого очищення, побутову техніку і сантехніку!

Консультанти магазину допоможуть підібрати оптимальну модель обладнання, а також забезпечать оперативну доставку вашого замовлення, як по місту Київ, так і в будь-який населений пункт України!

Основні переваги магазину - високий рівень обслуговування прийнятні ціни і офіційна гарантія на всі види фільтрів, представлених в каталозі!