Ультрафіолетові знезаражувачі води

9 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

9 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Ультрафіолетові знезаражувачі води (9)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Дизайн побутового фільтра
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Ефективні фільтри для знезараження води

Серед розмаїття забруднювачів, присутніх в воді, на особливу увагу заслуговують бактерії і мікроби, які провокують різні захворювання. Щоб ефективно боротися з ними, необхідно використовувати спеціальні фільтри для знезараження води.

Суть їх роботи полягає в використанні особливої ​​ультрафіолетової лампи, випромінювання якої не тільки знищує бактерії, але і перешкоджає їх повторної появи в очищеній воді.

При цьому фільтри для води з ультрафіолетом не мають на увазі використання будь-яких хімічних реагентів. Що гарантує повну безпеку води для людського організму. Також ультрафіолетові лампи не змінюють органолептичні властивості води, залишаючи її такою ж смачною і свіжою.

Кращі моделі ультрафіолетових очищувачів за доступними цінами в магазині Smartfilter
Дане обладнання використовується на останньому етапі очищення води і може встановлюватися додатково на різні системи. Більш детальну інформацію вам нададуть консультанти інтернет-магазину Smartfilter. Саме тут ви зможете купити кращий ультрафіолетовий фільтр для води, ціна якого вас повністю влаштує!

Є кілька причин, за якими купувати фільтри даного типу слід саме в цьому магазині:

тільки якісні, перевірені моделі;
доступна вартість;
офіційна гарантія;
високий рівень обслуговування.

Крім цього консультанти допоможуть вам підібрати обладнання, що відповідає вашим вимогам. Передбачено і наступний після покупки комплекс послуг - це установка і професійне обслуговування фахівцями будь-якої моделі фільтра, придбаного в магазині. Оперативна доставка здійснюється по місту Київ і в усі регіони України.