Вугільні фільтри

11 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

11 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Вугільні фільтри (11)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Дизайн побутового фільтра
Призначення
Кількість осіб, що живуть в будинку
Кількість точок забору води
Керуючий клапан
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Купуйте вугільний фільтр для води в магазині Smartfilter!

Вугільний фільтр для води - це високоякісна очистка від хлору у всіх його проявах. Адже хлор негативно впливає на людський організм. Не кажучи вже про те, що він погіршує органолептичні властивості води, роблячи її несмачною, наділяючи неприємним ароматом.

Але також купити вугільний фільтр необхідно і для того, щоб усунути:

органічні добавки;
барвники;
нафтопродукти та хімічні з'єднанням.

При цьому вугільний фільтр для води простий у використанні, досить надійний і довговічний. Він однаково ефективніше при очищенні води, яка постачається за допомогою комунального трубопроводу, так і видобувається з власної свердловини.

Його можна встановлювати:

в квартирі;
в приватному будинку;
в заміському котеджі;
в офісі і т.д.

Сьогодні виробники пропонують споживачам різні моделі очищувачів даного типу. Це можуть бути прості колби з картриджем всередині і складні багаторівневі механізми, оснащені керуючими клапанами - своєрідними міні-комп'ютерами, контролюючими всі процеси всередині системи.

Вугільні фільтри від провідних світових виробників!

Якщо вас зацікавила вугільна очистка води, купити відповідне обладнання ви зможете в інтернет-магазині Smartfilter. У каталозі представлена ​​продукція провідних компаній з:

України;
Польщі;
Південної Кореї;
Тайваню.

Менеджери допоможуть підібрати обладнання, дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також забезпечать оперативну підготовку товару до відправки. Доставка здійснюється по місту Києву і в усі регіони України! Вас приємно порадує ціна всіх фільтрів і їх високу якість!

Вугільна очищення - повністю безпечна, екологічно чиста, оскільки в системах використовується високоякісне активоване вугілля, що отримується з шкаралупи кокосового горіха!