Картриджі для фільтрів

Позиции с 1 по 24 из 84

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 84

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Картриджі для фільтрів (84)
Рекомендовано до фільтрів
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Картриджі
Тип засипки
Призначення комплекту
Симптоми води
Призначення
Тип комплекту
Різновид картриджів
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Картриджі для води від різних виробників за доступними цінами

Картридж для фільтра - це основний елемент будь-якого очисного обладнання. Адже саме цей витратний матеріал містить в собі спеціальну завантаження, яка і нейтралізує забруднювачі.

Картриджі для води мають певний термін служби. Він може виражатися в тривалості використання елемента або в обсязі очищеній воді (вимірюється в літрах).

Картридж для фільтру води слід своєчасно міняти. Якщо цього не зробити, він не тільки не буде проводити очистку води, але і зробить її ще більш брудною, небезпечною для людського здоров'я. Тому так важливо відстежувати ресурс витратного матеріалу.

Щоб фільтр для води працював з максимальною ефективністю, не забувайте придбати картриджі. Зробити це можна в інтернет-магазині Smartfilter. Саме тут представлені кращі моделі за доступною ціною.

Різноманіття видів витратних матеріалів для фільтрів води
Існує безліч видів картриджів. Наприклад, механічні - вони борються зі зваженими частками, до яких відносяться:

пісок;
грунт;
мул;
іржа;
і т.д.
Найчастіше вони виготовляються з високоякісного харчового поліпропілену, який утримує суспензії.

Вугільні картриджі наповнюються активованим вугіллям з шкаралупи кокосового горіха. Вугілля може бути, як брикетованим, так і гранульованим. Такі картриджі в першу чергу орієнтовані на нейтралізацію хлору у всіх його проявах. Також вони видаляють органіку, пестициди, покращують органолептичні властивості води, роблячи її смачніше.

Зм'якшуючі картриджі видаляють солі жорсткості, допомагають пом'якшити воду. А коли знезалізнюють, борються із зайвим вмістом заліза. Також існують різні моделі комплексної очистки, в яких використовуються комбіновані завантаження. Вони орієнтовані на видалення відразу декількох різновидів забруднювачів!

Якщо ви не можете самостійно підібрати картридж під свій фільтр, менеджери магазину Smartfilter допоможуть вам зробити правильний вибір! Доставка здійснюється не тільки по місту Київ, а й по всій території України!