Комплекти картриджів

Позиции с 1 по 24 из 43

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 43

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Комплекти картриджів (43)
Рекомендовано до фільтрів
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Картриджі
Призначення комплекту
Симптоми води
Призначення
Тип комплекту
Різновид картриджів
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Комплекти картриджів для фільтрів всіх типів

Комплекти картриджів використовуються в системах очищення води різного типу - обратноосмотічеськіх, мембранних, проточних і так далі. Тобто, у всіх, де мається на увазі кілька етапів видалення забруднювачів.

Такий набір картриджів істотно спрощує експлуатацію очисного обладнання. Адже тепер вам не потрібно купувати кожен картридж окремо - у вас завжди під рукою будуть необхідні очисники.

До речі, міняти картриджі необхідно в терміни, зазначені виробником фільтра - інакше в іншому випадку очищувач не тільки не зможе виконати якісне видалення негативних домішок, а й спровокує ще більше сильне забруднення води!

Різні типи очисних картриджів

Щоб ваш фільтр для води проводив якісну очистку води, рекомендуємо купити відповідні витратні матеріали в інтернет магазин Smartfilter.

У каталозі представлені різні набори:

  • комплекти з 3-х елементів для проточних систем - найчастіше це один поліпропіленових, один вугільний і один умягчающий картридж;
  • комплекти з 3-х елементів для обратноосмотічеськіх систем - тут можливі два варіанти компоновки, в залежності від моделі фільтра, для якого комплект призначений. Так, зустрічаються набори з двох поліпропіленових і одного вугільного або, навпаки, одного поліпропіленового і двох вугільних картриджів;
  • комплекти з 5-ти елементів для обратноосмотічеськіх систем - в набір включені три картриджа попереднього очищення (вказані в попередньому пункті), мембрана зворотного осмосу і вугільний фільтр поста (виконує кондиціонування води);
  • та інші.

Підібрати конкретний набір вам допоможуть консультанти магазину - це ввічливі професіонали, які знають все про особливості водоочистки і детально розбираються в комплектах витратних матеріалів різних виробників:

Ціна на набір залежить від декількох складових - докладніше розкажуть консультанти. Вони ж зроблять все, щоб доставка була максимально оперативної - як в місто Київ, так і в інші міста України!