Мембрани до фільтрів

Позиции с 1 по 24 из 38

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 38

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Мембрани до фільтрів (38)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Тип мембрани
Продуктивність мембрани на добу
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Купити мембрани зворотного осмосу від провідних світових виробників

У воді з комунального трубопроводу, як і в видобутої з власної свердловини, може міститися величезна кількість негативних домішок і забруднювачів. Вони не тільки негативно позначаються на органолептичних властивостях води, але і здатні спровокувати різні захворювання внутрішніх органів.

Часом звичайної очищення води недостатньо. Необхідно більш ефективне видалення домішок. Для цього рекомендується придбати фільтр для води, в якому встановлена ​​мембрана зворотного осмосу. У нього кілька послідовних етапів видалення домішок. Але головною є саме мембрана.

Як працюють мембрани зворотного осмосу?

Всі мембрани зворотного осмосу - це унікальні розробки, відомі вже багато десятиліть, але активно використовуються в сфері очищення води не так вже й давно. Суть роботи такого обладнання полягає в тому, що через штучне волокно здатні проникати тільки молекули води, а всі забруднювачі утримуються на його поверхні.

В результаті, потік води розділяється на два - перший це очищена вода, а другий - це вода, з негативними домішками і забруднювачами. Перший потік прямує в накопичувальний бак і вже звідти потрапляє до споживача, коли той відкриє кран. Другий - в каналізацію.

Термін служби мембрани в середньому коливається від 2 до 4-х років. Все залежить від її якості, продуктивності і рівня забруднення води. Природно, щоб мембрана прослужила якомога довше, необхідно своєчасно міняти картриджі, попереднього очищення, орієнтовані на видалення великих забруднювачів, здатних пошкодити мембрану тонкого очищення.

Якщо вам необхідно купити мембрану зворотного осмосу, звертайтеся в інтернет магазин Smartfilter, в каталозі якого представлено безліч моделей даного обладнання від таких відомих виробників, як:

Ecosoft;
Leader Standart;
Leader Comfort;
Aquafilter;
Аквафор;
Bluefilters;
Bregus;
Raifil.

Не знаєте, яку модель вибрати? Природно, ціна далеко не головний показник, необхідно враховувати й інші фактори. Підібрати мембрану допоможуть консультанти, також  вони забезпечать її оперативну доставку в будь-який регіон України, не кажучи вже про Київ.