Мінералізатори води

12 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

12 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Мінералізатори води (12)
Ціна
Бренд
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Мінералізатори води для ідеального самопочуття!

Мінералізатори води - це особливі картриджі, наповнені засипанням, що містить ті чи інші мінеральні речовини, необхідні для повноцінної діяльності людського організму.

Склад мінералів залежить від конкретної моделі картриджа. Найчастіше це - кальцій, калій, магній і інші.

Використовувати фільтр мінералізатор рекомендується на останніх етапах очистки в системах зворотного осмосу. Адже мембрани здійснюють настільки тонку очистку води, що з неї усуваються навіть мінерали, тобто, відбувається зміна природного складу води.

Мінералізатор - це саме той картридж, який гарантує відновлення мінерального складу води, тим самим роблячи її максимально корисною для людського організму.

Кращі мінералізатори для вашого здоров'я

Якщо ви хочете обладнати свій фільтр для води таким картриджем, купити його можна в інтернет-магазині Smartfilter. У каталозі представлені картриджі відомих виробників, серед яких українські та зарубіжні компанії:

Filter 1;
Ecosoft;
Leader Standart;
Aqualine;
Aquafilter;
Аквафор;
Гейзер;
Bluefilters;
Raifil.

Ви не впевнені, яку саме модель вибрати? Просто зверніться до наших консультантів. Вони допоможуть вам підібрати найкращий мінералізатор, який точно підходить до вашої моделі фільтра зворотного осмосу.

Ціна мінералізатора залежить від декількох складових - марки, типу, кількості мінеральних речовин, ресурсу картриджа і його продуктивності.

Доставка здійснюється в найкоротші термін по місту Київ та по всій території України. Для зручності клієнтів передбачено кілька варіантів оплати - ви можете самі вибрати, як саме оплачувати замовлення.

У будь-якому випадку ви отримуєте якісний і надійний мінералізатор, який зробить воду неймовірно корисною і смачною!