Сіль для фільтрів

1 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Сіль для фільтрів (1)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Тип засипки
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Сіль для фільтра з доставкою від магазину Smartfilter

Сіль для фільтра використовується для систем пом'якшення води. Тобто, для тих фільтрів, які борються з солями жорсткості за принципом іонного обміну. Суть роботи такого обладнання полягає в тому, що вода, просочуючись через смолу, віддає іони жорсткості (кальцію і магнію), отримуючи назад м'якші іони (натрію).

Термін служби такої смоли може досягати семи років, але тільки в тому випадку, якщо додатково буде застосовуватися сіль для фільтрації води. Суть її використання полягає в тому, що з неї готується сольовий розчин, який і промиває очисну завантаження.

Таким чином, сіль для очищення води виконує регенерацію смоли, тобто, відновлює її очисні властивості. Нагромаджені іони жорсткості вимиваються в каналізацію, а обсяг іонів м'якості відновлюються. І смола знову виконує ефективну очистку воду.

Купуйте кращу сіль для фільтрів на сайті Smartfilter

Примітно, що в більшості випадків промивка очисної завантаження здійснюється фільтром для води самостійно, в автоматичному режимі. Оскільки подібне устаткування оснащене спеціальним міні-комп'ютером - його роль виконує керуючий клапан.

Інтернет магазин Smartfilter пропонує вам купити сіль для промивки фільтрів, яка:

є таблетованій;
поставляється в мішках;
ефективно регенерує очисні властивості смоли.

Ціна солі - прийнятна для всіх. Менеджери також допоможуть підібрати вам інші витратні матеріали для вашого фільтра. Доставка здійснюється в стислі терміни не тільки в межах міста Київ, а й по всій Україні.

Замовивши сіль для промивання фільтра, ви не тільки гарантує довговічність роботи очисної завантаження, але і забезпечите себе максимально чистою, смачною і корисною водою!