Структуризатори води

9 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

9 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Структуризатори води (9)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Очищення від
Картриджі
Призначення
Різновид картриджів
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Структуризатори води для відновлення природних властивостей

Проходячи через насосне обладнання, трубопровід, фільтри очищення вода втрачає свої природні властивості, адже її структура порушується. Тому, щоб вода була максимально корисною, дарувала організму енергію, важливо відновити її структуру.

У цьому вам допоможе спеціальний прилад, який називається структурізатор води. Залежно від моделі, він наповнений тими чи іншими елементами, які і забезпечують відновлення природних властивостей води!

Найчастіше в якості наповнювача структуризатори води мають наступні елементи - шунгіт, кремній або інші.

Як працюють структуризатори?

Дані елементи очищення використовуються на останніх етапах в обратноосмотічеськіх фільтрах для води або інших моделях фільтруючих установок. Суть їх роботи полягає в тому, що вода, просочуючись через наповнювач, отримує певні мікроелементи, які і відновлюють структуру, а також нейтралізують всю негативну інформацію, отриману при проходженні труб, насосів, фільтрів і т.д.

Крім того, рівень рН підвищується, вода стає більш лужною, а тому і більш корисною для всього живого!

Купити сучасний структурізатор, який виконає не просто очищення води, але і поліпшить її властивості, можна в інтернет-магазині Smartfilter. Серед розмаїття моделей представлено обладнання таких брендів, як:

Leader Comfort;
Aquafilter;
Гейзер;
Bluefilters;
Bregus.

Ціна структурізаторов набагато нижче ефекту, який вони виробляють. Ви будете здивовані, коли відчуєте на собі всі її позитивний вплив!

Менеджери компанії допоможуть вам підібрати пристрій, який буде підходити під ваш фільтр зворотного осмосу. Також вони забезпечать оперативну доставку не тільки в межах міста Київ, а й по всій території України.