Змінні елементи до УФ знезаражувачі

8 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

8 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Змінні елементи до УФ знезаражувачі (8)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Тип мембрани
Продуктивність мембрани на добу
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Змінні елементи до УФ знезаражування всіх виробників

Ультрафіолетові знезаражувачі використовуються на фінішних етапах очистки води для нейтралізації хвороботворних бактерій і мікробів. Суть роботи таких очищувачів полягає в тому, що вони випромінюють ультрафіолетові хвилі певного спектру, які й руйнують органічні забруднювачі. Також після такої обробки, до речі, у воді вже не будуть повторно з'являтися мікроби.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваш фільтр для води був максимально ефективним, встановіть в ньому такий елемент.

Важливо своєчасно змінювати змінні елементи до УФ знезаражування - такими своєрідними витратними матеріалами є лампи. Звичайно, вони не перегорають, але після певного періоду їх випромінювання стає ефективним. Термін служби лампи залежить від конкретної моделі і бренду, марки вироби.

Ефективні та довговічні ультрафіолетові лампи для фільтрів

Інтернет-магазин Smartfilter пропонує купити найкращі запчастини для УФ знезаражування від виробників з:

України;
Польщі;
Кореї.

Всі елементи - якісні та ефективні, здатні надійно очищати воду від всіх органічних забруднювачів, бактерій і мікробів. Ціна конкретної моделі залежить від декількох складових:

бренду;
потужності;
терміну служби;
продуктивності.

Підібрати оптимальну лампу для вашого фільтра допоможуть консультанти магазину. Вони професіонали, відмінно орієнтуються у всьому водоочисного обладнання.

Також завдяки їх зусиллям, виконується оперативна доставка замовлених на сайті магазина товарів, не тільки в межах міста Київ, а й по всій території України! Ви залишитеся задоволені якістю послуг, що надаються, вартістю обладнання і надійністю витратних матеріалів, що виконують очистку води за допомогою ультрафіолетового випромінювання.