Комплектуючі

Позиции с 1 по 24 из 54

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 54

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
  1. Комплектуючі (54)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Колір
Дизайн крана
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Комплектуючі і запчастини для фільтрів за доступними цінами

Щоб система очищення води працювала ефективно і без збоїв, рекомендується своєчасно проводити заміну окремих частин і витратних матеріалів. Зокрема, є певні комплектуючі для фільтрів, які вимагають регулярної заміни.

Купити сучасні, ефективні і довговічні запчастини для фільтрів, призначені для різних моделей систем очищення, ви зможете в інтернет-магазині Smartfilter. У каталозі представлений великий вибір різних виробів, серед яких:

  • насоси для підвищення тиску;
  • редуктори тиску води;
  • крани для фільтрів;
  • датчик контролю протікання води;
  • прилади для вимірювання якості води;
  • накопичувальні баки.

Всі представлені товари - це дійсно надійне обладнання, випущене провідними українськими та світовими виробниками.

Оперативна доставка комплектуючих та витратних матеріалів для фільтрів

Так, деякі фільтри для води, наприклад, ті ж системи зворотного осмосу, не можуть працювати без насосів, що підвищують тиск. Адже при низькому тиску води в трубопроводі, система просто не зможе ефективно виконувати покладені на неї функції.

Згадки заслуговують і датчики контролю протікання води. Вони дозволять уникнути поривів мереж, затоплення майна і сусідів.

Підібрати необхідні комплектуючі вироби, запасні частини для вашого очисного обладнання допоможуть консультанти магазину. Вони нададуть всю інформацію про конкретний вид вироби, дадуть відповідь на ваші питання, а також порадять, яку саме деталь купити в тому чи іншому випадку.

Вас приємно порадує ціна, якість обслуговування, а також оперативна доставка - вона здійснюється як в межах міста Київ, так і по всій містах України.