Датчик контролю протікання води

2 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

2 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Датчик контролю протікання води (2)
Ціна
Бренд
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Датчик протікання води для вашої безпеки

Протікання водопроводів, систем опалення здатні принести масу проблем і фінансових витрат власникам будинків, квартир. Щоб уникнути неприємностей, рекомендується встановити датчик протікання води.

Це особливий прилад, завдання якого полягає в тому, щоб повністю контролювати системи трубопроводів і оперативно зреагувати на будь-яку протечку, повідомити про неї господареві приміщення і виконати автоматичне перекриття подачі води.

Датчики води являють собою невеликі прилади, які відстежують рівень вологості на поверхні навколо трубопроводу. Ні про яке помилкове спрацьовування не може бути й мови.

Датчики затоплення являють собою спеціальні електронні системи, які дозволяють повністю синхронізувати електромагнітні замки, які встановлені в трубах. І при сигналі про протікання надходить команда на запірну арматуру, яка автоматично і в лічені секунди закривається.

Оперативне повідомлення на телефон власника

Що примітно, при виявленні протікання система повідомляє про неї той чи інший спосіб:

звуковим сигналом;
повідомлення, надісланого на мобільний телефон власника;
голосовим викликом на мобільний телефон власника.

Як і фільтр для води, таку систему протікання просто встановити. Вона ефективна і дозволить вам захистити свою побутову техніку, в тому числі і ту, що виконує очистку води.

Купити дані датчики ви зможете в інтернет-магазині Smartfilter. У каталозі представлені вироби різного типу. Менеджери допоможуть вам підібрати вироби, які будуть гарантовано захищати ваш будинок від затоплення.

Ціна всіх датчиків - прийнятна, нижче, ніж у конкурентів. Доставка здійснюється по місту Київ і по всіх регіонах України в стислі терміни.