Крани для фільтрів

Позиции с 1 по 24 из 33

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Позиции с 1 по 24 из 33

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Крани для фільтрів (33)
Ціна
Бренд
Країна виробник
Колір
Дизайн крана
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Стильні та функціональні крани для фільтрів

Інтернет-магазин Smartfilter пропонує широкий вибір різного устаткування для очищення води. Також тут присутні різноманітні витратні матеріали, комплектуючі та багато іншого. Зокрема, в каталозі компанії в достатку представлені різні крани для фільтрів.

Компанія співпрацює тільки з відомими брендами, що пропонують споживачам високоякісну і надійну продукцію, здатну на протязі багатьох років зберігати свою працездатність.
Зокрема, тут ви зможете купити кран для фільтра, розроблений фахівцями:

Південної Кореї;
Польщі;
або інших країн.

Відзначимо, що будь-який представлений кран для фільтра встановлюється безпосередньо на мийку і підключається безпосередньо до фільтру. У комплекті, звичайно, поставляються всі необхідні для підключення елементи і трубки, але рекомендуємо додатково уточнити це питання у консультантів при здійсненні замовлення.

Різні моделі для фільтрів всіх типів
У каталозі представлені різні моделі, які підходять для різних фільтрів для води. Наприклад, є крани з однією ручкою, призначені для звичайних систем очищення. А також є краники з двома ручками.

Вони використовуються в системах очищення води з мінералізаторами та іншими додатковими етапами очищення. Тобто, одна ручка дозволяє отримати просто чисту воду, а друга - мінералізовану.

Наші консультанти допоможуть підібрати кран, який ідеально підійде для вашого фільтра і гармонійно впишеться в дизайн інтер'єру. Також вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, нададуть всю цікаву для вас інформацію!

Ціна всіх моделей - прийнятна, ви здивуєтеся, що такі якісні і довговічні моделі можуть коштувати настільки недорого!

Доставка обладнання здійснюється як в межах міста Київ, так і по всій території України.