Накопичувальні баки

8 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

8 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Накопичувальні баки (8)
Ціна
Бренд
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Накопичувальні баки для води різної ємності

Накопичувальний бак для води - це один з основних елементів системи зворотного осмосу. Адже такий фільтр для води очищену воду направляє спочатку в водонакопичувальними бак, звідки вона вже і надходить до споживача лише після того, як він відкриє кран.

Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали, призначені для контакту з харчовими продуктами. Тобто, вони не вплинуть на воду, не змінюю її органолептичних властивостей.

Усередині бака розташована особлива груша зі спеціальних матеріалів, яка забезпечує необхідний рівень тиску води при відкритті крана.

Різноманітні баки для води представлені в каталозі інтернет-магазину Smartfilter - тут ви зможете купити продукцію, розроблену фахівцями з:

Польщі;
Південної Кореї;
Тайваню.

Вибирайте кращі моделі накопичувальних баків!

Всі моделі відрізняються надійністю, високою якістю і довговічністю. Вони ідеально підійдуть для будь-якої системи зворотного осмосу. Вибирати модель слід виходячи ємності бака - цей показник буде залежати від продуктивності системи і кількості осіб, які проживають у вашому домі.

Консультанти магазину допоможуть вам підібрати ідеальний бак для вашого фільтра, що виконує очистку води.

Ціна на всі види баків безпосередньо залежить від розміру моделі. Але в будь-якому випадку ви залишитеся задоволені прийнятною вартістю - вона нижче ніж в інших подібних магазинах.

До того ж, саме у нас найкраще обслуговування. Мова йде не тільки про роботу продавців-консультантів - наш магазин надає послуги установки фільтрів, різних приладів і запасних частин. А також сервісного обслуговування систем очищення.

Доставка баків здійснюється обраної покупцем транспортною службою в межах міста Київ і по всій території України.