Насоси для підвищення тиску

4 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

4 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Насоси для підвищення тиску (4)
Ціна
Бренд
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Ефективні насоси для підвищення тиску за доступними цінами

Тиск води в комунальному трубопроводі нестабільно. До речі, дуже низьким воно може бути і в приватному трубопроводі, коли вода добувається з власної свердловини.

А коли його показники занадто падають, система очищення води - наприклад, той же фільтр зворотного осмосу, не здатна ефективно виконувати покладені на неї функції.

У такій ситуації вам допоможуть профільні насоси для підвищення тиску. Вони монтуються в трубопровід безпосередньо перед фільтром для води. Насоси нагнітаю тиск до необхідних показників.

Для кожного фільтра свої норми, але в цілому все подібне обладнання ефективно справляється з поставленим завданням.

Купити насоси підвищення тиску води ви зможете в інтернет-магазині Smartfilter. У каталозі представлено обладнання, розроблене фахівцями з:

України;
Південної Кореї;
Польщі.

Всі моделі відрізняються високою якістю, надійністю і довговічністю, здатністю легко підвищувати тиск, тим самим гарантуючи правильну і безперебійну роботу фільтрів води.

Оперативна доставка в будь-який регіон України

Консультанти інтернет-магазину допоможуть вам підібрати насоси, що ідеально підходять саме для вашого фільтра і для вашого трубопроводу.

Ціна обладнання вас приємно порадує - адже у нас одна з найнижчих цін на всі види фільтрує продукції. І це не кажучи про високий рівень сервісу. Також ми здійснюємо доставку придбаного обладнання не тільки по місту Київ, а й по інших містах України! Консультанти, прийнявши ваше замовлення, зроблять все, щоб швидко підготувати товар до відправки, тим самим забезпечивши його оперативну доставку в будь-який регіон.

Для вашої зручності передбачено кілька варіантів оплати замовлення - ви самі вибираєте, як саме заплатити за покупку.