Прилади для вимірювання якості води

2 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

2 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Прилади для вимірювання якості води (2)
Ціна
Бренд
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Сучасні і високоточні прилади для вимірювання якості води

Ні для кого не секрет, що якість води, що подається за допомогою комунального трубопроводу, вкрай низька. Втім, як і що видобувається з власної свердловини. У ній можуть бути присутніми різні забруднювачі - починаючи від механічних домішок і закінчуючи хімічними добавками.

Щоб точно визначити, які саме домішки присутні, рекомендується використовувати спеціальні прилади для вимірювання якості води. Таким чином, ви отримаєте точну інформацію без необхідності звертатися в лабораторії. Що дозволить вам вибрати ефективний фільтр для води, а також постійно відстежувати якість його роботи.

Контроль всіх видів забруднювачів

Якщо ви вирішили купити прилад для вимірювання якості вода, звертайтеся в інтернет-магазин Smartfilter. У каталозі представлені кращі моделі вимірників, які дозволяють точно визначити:

рівень pH;
лужність;
жорсткість;
кількість міститься заліза, хлору;
присутність нітритів і нітратів.

У підсумку, очищення води буде знаходитись завжди під вашим контролем і ви будете знати, наскільки ефективний ваш фільтр.

Купити таке обладнання досить просто - виберіть відповідну вам модель і оформите замовлення. Якщо ви не можете підібрати вимірювач самостійно, вам допоможуть консультанти. Вони нададуть детальну інформацію про кожну модель, дадуть відповідь на всі ваші питання і розкажуть, як саме користуватися приладом!

Ціна обладнання даного типу - невисока. Особливо, якщо враховувати, яку саме воно користь принесе вам. А також те, скільки вимірювач заощадить вам грошей - адже тепер не доведеться постійно звертатися до лабораторії!

Доставка здійснюється не тільки в межах міста Київ, а й по всій Україні обраної вами транспортною службою!