Послуги

15 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

15 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
  1. Послуги (15)
Ціна
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

 

 
 
 

Професійні послуги з обслуговування фільтрів.

Компанія Smartfilter пропонує різноманітні послуги, що мають на увазі обслуговування фільтрів для води та систем очищення води. Це цілий комплекс робіт, виконуваних професійними працівниками.

Зокрема, нами надаються такі послуги з обслуговування фільтрів - це:

  • установка фільтра для води;
  • заміна картриджів;
  • обслуговування фільтрів для води;
  • аналіз води.

Наприклад, установка очисного обладнання - це професійний монтаж систем очищення. Фахівці приїжджають до вас додому в зручний для вас час і оперативно, акуратно встановлюють фільтр.

Також нашими фахівцями надаються послуги зміни картриджів - ми самі відстежуємо, коли і який картридж слід замінити у вашій системі. Відвідувачі можуть замовити послуги сервісного обслуговування.

А якщо ви не знаєте, який фільтр підібрати, наші фахівці приїдуть і зроблять аналіз води, за результатами якого і буде обрана ефективна система, орієнтована на видалення конкретних забруднювачів.

Широкий спектр професійних послуг
Як бачите, в нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити фільтри, доставка яких здійснюється як по місту Київ, так і по всій Україні, але скористатися професійними послугами досвідчених фахівців.

Ціна послуг залежить від конкретного виду робіт. Наприклад, деякі фільтри можуть встановлюватися повністю безкоштовно. Все залежить від конкретної моделі і типу системи.

Детальну інформацію про надані послуг ви можете отримати у консультантів.