Аналіз води

1 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1 шт.

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фильтр

Категория
    1. Аналіз води (1)
Ціна
Країна виробник
narrow-by-list
Сравнение товаров (0)

У вас нет товаров для сравнения.

Хімічний аналіз води

Щоб правильно підібрати фільтр для води, необхідно точно знати, які забруднювачі присутні в воді. Для цього необхідно провести хімічний аналіз води, яка постачається в вашу квартиру за допомогою комунального трубопроводу або видобутої з власної свердловини.

Звичайно, ви можете самостійно звернутися до фахівців в лабораторію, але зазвичай подібний аналіз питної води забирає багато часу. Адже вам потрібно набрати воду, особисто відвезти її в лабораторію, оплатити послуги і знову через кілька днів повернутися за результатами.

Експрес аналіз води в незалежній лабораторії

Аналіз води, Київ це чи будь-який інший місто країни, дійсно необхідна процедура, адже без неї складно зрозуміти, яка саме очищення води необхідна.

Інтернет-магазин Smartfilter пропонує вам профільну послугу, замовити яку можна безпосередньо на сайті. Проби води будуть відправлені в незалежну лабораторію, в якій буде проведено дослідження на 12-ть показників, серед яких:

  • визначення кольоровості і каламутності;
  • визначення нітратів;
  • визначення заліза;
  • визначення марганцю;
  • визначення жорсткості;
  • і т.д.

Після проведення аналізу ви отримуєте офіційний висновок. Воно видається на фірмовому бланку з печаткою.

Купити подібну послугу досить просто - потрібно лише зробити відповідне замовлення на сайті. Ціна послуги значно нижче її реальної користі!

Після аналізу ви зможете вибрати ідеальний фільтр для ефективного очищення води. Доставка здійснюється, як по місту Київ, так і по всій Україні!