Інтернет-магазин SmartFilter був створений для того, щоб допомогти людям в Україні одержувати чисту воду, не виходячи з дому з мінімальними витратами та максимальним комфортом.

Ми пропонуємо широкий вибір фільтрів для води під різні завдання, а саме:

  • фільтри для питної води - це локальні системи очищення на кухню, які встановлюються під миття з виведенням окремого крана для відфільтрованої чистої води.
  • фільтри для побутової води - це магістральні системи очищення, які в основному встановлюються на вході води в квартиру або котедж, які попередньо підбираються під конкретну проблематику, наприклад, видалення заліза або боротьба з жорсткою водою.

Також, такі системи можна встановлювати безпосередньо у ванну або будь-яке інше місце.

  • знезаражувачі води, що знищують віруси шляхом ультрафіолетового випромінювання;
  • фільтри для побутової техніки, які встановлюються перед пральною машиною, бойлером або посудомийною машиною. Даний тип фільтрів зберігає нагрівальні прилади від солей жорсткості, продовжуючи тим самим термін служби Вашої техніки.
  • великий асортимент картриджів до фільтрів та структуризаторів води;
  • комплектуючі: редуктори та насоси для нормалізації тиску води, стильні крани до фільтрів, вимірювальні прилади якості води та багато іншого.

Все це ми можемо доставити Вам, а за вашим бажанням професійно встановити та запустити під ключ. Про це детальніше можна ознайомитись у розділах Оплата і Доставка, а також Обмін та повернення.

З повагою,
команда SmartFilter.