Даруємо комплекти картриджів до найпопулярніших фільтрів зворотного осмосу! Будь-який фільтр зворотного осмосу потрібно регулярно обслуговувати, щоб якість води зберігалося на високому рівні. При стандартному споживанні кожні пів року потрібно міняти ті або інші картриджі. Купуючи фільтр у нас, ви не тільки отримуєте готовий продукт, де найближчих 5-6 місяців нічого не потрібно міняти, а й персонального менеджера, який нагадає в потрібний час, що пора обслужити фільтр. А для цього у вас вже будуть картриджі в запасі, які ми подаруємо. В подарунок включено: нижній ряд 1 комплект, постфільтр, мінералізатор. Тобто наступна купівля картриджів для вас буде через півтора року!

Щоб отримати подарунок, напишіть в будь-якому полі "Подарунок" при оформленні замовлення через кошик або повідомте менеджеру в телефонному режимі.

Акція діє на фільтри, які мають 5, 6 або 7 етапів очищення наступних брендів:

Ecosoft Standart / Absolute / PURE
Aqualine
Leader Standart
Platinum Wasser NEO
Organic Smart / Master
Raifil
Bluefilters
 

Акції, знижки та подарунки не сумуються! Якщо на фільтр вже є знижка, будь ласка, уточніть у менеджера більш вигідний варіант для вас. У будь-якому випадку ви отримаєте або знижку або подарунок, вибір за вами.