Метод зворотного осмосу забезпечує ступінь очищення води до 96% і не має собі рівних за ефективністю. Але залишається питання - яку систему зворотного осмосу вибрати? Всі вони на перший погляд схожі, та й принцип роботи у них один. Відмінність полягає тільки в якості використовуваних матеріалів і комплектації. Ви отримаєте приблизно однаково чисту воду, але ось якість пластику, з'єднань, крана, бака, кріпильної пластини, картриджі тощо. - цим і відрізняються системи.

Ступені очищення
Основа вибору системи зворотного осмосу для квартири або іншого об'єкта - кількість стадій очищення. Їх буває 5, 6 або 7. Стандартна зворотноосмотична установка - 5-ступінчаста: 

1.Проходження первинного фільтра 5 мікрон - видалення механічних домішок.
2.Видалення хлору вугільним фільтром із гранульованою або брикетованою структурою.
3.Завершальне очищення механічним картриджем 1 мікрон. У деяких системах встановлено поліпшені картриджі для роботи проти хлору й органічних домішок. тоді 3 картриджем буде брикетоване вугілля.
4.Очищення на молекулярному рівні за допомогою зворотноосмотичної мембрани. Крізь її пори проходять виключно молекули
води і розчиненого кисню, з невеликою кількістю мінералів. Водний потік ділиться на концентрат, що скидається в каналізацію, і перміат, що надходить у бак. З концентратом йдуть у стік солі, важкі метали, аміак, нітрати та інші домішки.
5.Проходження вугільного постфільтра - для коригування смаку і запаху води. Постфільтр виготовляється з активованого вугілля і шкаралупи кокоса.
П'ятиступінчасті системи видають абсолютно чисту воду для приготування їжі та інших потреб. Додаткові ступені призначені для мінералізації та структуризації води, тобто для її приведення у звичний для нас стан.

6. Після 5 стадій очищення вода вже готова для пиття, приготування напоїв або їжі. Але є думка, що для пиття в сирому вигляді вона не дуже підходить через низьку мінералізацію. Для усунення цього недоліку виробники додали 6 ступінь - мінералізатор. Він складається з природного кальциту і в достатньому обсязі насичує воду корисними мікроелементами: кальцій магній натрій калій.

7. Структуризатор або біокераміка

У деяких моделях додатково використовується 7 ступінь - структуризатор або біокерамічний картридж із гранульованого турмаліну. Він створює інфрачервоне випромінювання та електромагнітне поле, що розбивають установки молекули на частинки. У результаті структура молекул приводиться в стан із правильною кристалічною решіткою, подібний до талої води. Така вода краще засвоюється організмом, благотворно впливає на життєдіяльність клітин, сприяє прискоренню обміну речовин і зміцненню імунітету.

Важлива примітка - для роботи зворотного осмосу потрібен тиск від 3 атмосфер. якщо його немає в системі, не біда! у продажі є спеціальні підкачувальні насоси, що зможуть підняти тиск у разі потреби.

Нюансів у виборі багато. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам і дадуть відповідь на будь-яке питання.